برای نمایش بهتر سایت از مرورگرهای موزیلا یا کروم و یا نسخه های بالای 9 اینترنت اکسپلورر استفاده کنید.
مهندسی اترکمهندسی اترکمهندسی اترکمهندسی اترکمهندسی اترک
مهندسی اترک درباره اترک

درباره ما

مهندسی اترک در سال 1372 در شهر مقدس مشهد تاسیس گردید.
این واحد فعالیت خود را در بخش فروش تجهیزات نقشه برداری،شروع و به مرور زمان بخشهای دیگری ازقبیل واحد اجاره تجهیزات نقشه برداری،تعمیرگاه مجهز جهت تعمیر وکالیبراسیون تجهیزات نقشه برداری و واحدنقشه برداری ونقشه کشی به آن اضافه گردید.
هدف از تاسیس این موسسه تماما بر اساس احساس نیاز این استان بزرگ و انبوه نقشه برداران عزیزی است که در این استان به فعالیت مشغول می باشد وشعار ما از بدو تاسیس، پاسخگویی صادقانه وجلب رضایت همکاران نقشه بردار و دادن مشاوره های صحیح و تخصصی به همکاران نقشه بردار،واحد های آموزشی وشرکت های شاغل در این حرفه بوده است.
این موسسه جزو اولین موسسه ها و پیشگامان ایران در عرصه فروش و آموزش تجهیزات نوین نقشه برداری از جمله جی پی اس های فرکانسی،اسکنرهای لیزری و تجهیزات خاص بوده و قادر به برگزاری کلاسهای آموزشی تخصصی به صورت گروهی و انفرادی می باشد.
همچنین تعمیرگاه مجهز این موسسه قادر به تعمیر وکالیبراسیون کلیه تجهیزات نقشه برداری ،همراه با ارائه گواهینامه معتبر می باشد.
مرکز تعمیرات این موسسه بزرگترین ومجهز ترین تعمیرگاه تجهیزات نقشه برداری در شرق کشور می باشد.
در بخش نقشه برداری این موسسه نیز با سابقه طولانی در استان های خراسان و همچنین در سطح کل ایران و پروژه های متعددی که انجام داده ایم ، آمادگی خود را جهت انجام کلیه پروژه های نقشه برداری در کل ایران اعلام می نماییم.
رمز موفقیت ما در این واحد ابتدا پایبندی به شعار های فوق و در مرحله بعد استفاده از نیروهای حرفه ای وکارکنان زبده و مهمتر از همه ارائه کاملترین سیستم خدمات پس از فروش، آموزش و تعمیر می باشد.
ضمن آرزوی موفقیت برای همه عزیزان نقشه بردار و جامعه نقشه برداری ایران، امیدواریم از نظرات شما عزیزان در انجام هر چه بهتر وظایفمان استفاده نموده وفعالیت وخدماتمان ، کارگشای نیازهای این قشر عزیز باشد.

با تشکر: مسرت

مهندسی اترک بالا